Contact Us

Koppom Maskin AB
Hålvägen 1
673 92 Charlottenberg

0571-210 00
info@koppommaskin.com

Personal

Försäljning- och inköp maskiner, VD

Tommy Jorälv

Phone: +46 - 571 - 210 06
Cell: +46 - 70 642 50 48
tommy@koppommaskin.com
E-mail to Tommy

Sveriges flagga

Försäljning- och inköp maskiner, VD

Oskar Jorälv

Phone: +46 - 571 - 101 90
Cell: +46 - 70 - 563 01 60
oskar@koppommaskin.com
E-mail to Oskar

Sveriges flagga Norges flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga

RESERVDELSFÖRSÄLJARE

Gustav Bjurdamm

Phone: +46 - 571 - 101 99
Cell: +46 - 70 - 958 86 73
gustav@koppommaskin.com
E-mail to Gustav

Sveriges flagga Norges flagga Danmarks flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga Tysklands flagga

rESERVDELSFÖRSÄLJARE

Senad Kovacevic

Phone: +46 - 571 - 101 84
Cell: +46 - 70 - 374 20 03
senad@koppommaskin.com
E-mail to Senad

Bosnien och Hercegovinas flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga Kroatiens flagga Makedoniens flagga Norges flagga Serbiens flagga Sveriges flagga Tysklands flagga

rESERVDELSFÖRSÄLJARE

Jon Andersson

Phone: +46 - 571 - 101 86
Cell: +46 - 70 - 255 78 37
jon@koppommaskin.com
E-mail to Jon

Sveriges flagga Norges flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga

rESERVDELSFÖRSÄLJARE

Johan Norell

Phone: +46 - 571 - 101 85
Mob: +46 (0) 70-226 12 70
johan@koppommaskin.com
Maila Johan

Sveriges flagga Norges flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga

rESERVDELSFÖRSÄLJARE

Poland/Polska
Eugeniusz Wesolowski

Cell: +46 - 76 - 787 13 50
genek@koppommaskin.com
E-mail to Genek

Polens flagga

band/kedjeförsäljning och produktutveckling

Amund Skoglund

Phone: +46 - 571 - 101 60
Cell: +46 - 73 - 422 70 54
amund@koppommaskin.com
E-mail to Amund

Norges flagga Sveriges flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga

Maskin- och band/Kedjeförsäljning

Ola Kalenius

Tel: +46 (0) 571-101 68
Mob: +46 (0) 70-256 57 20
ola@koppommaskin.com
Maila Ola

Sveriges flagga Norges flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga

Produktutveckling

Sofia Dahlborg

Tel: +46 (0) 571-21 000
Mob: +46 (0) 70-31 01 602
sofia@koppommaskin.com
E-mail to Sofia

Sveriges flagga Norges flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga

Ekonomiansvarig

Linda Jorälv

Phone: +46 - 571 101 65
linda@koppommaskin.com
E-mail to Linda

Sveriges flagga Norges flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga

Administration och kundreskontra

Jenny Kalenius

Phone: +46 - 571 - 101 67
jenny@koppommaskin.com
E-mail to Jenny

Sveriges flagga Norges flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga

Maskintransporter, Personalansvarig m.m

Henrik Florin

Tel: +46 (0) 571-101 66
Mob: +46 (0) 73-812 15 04
henrik@koppommaskin.com
Maila Henrik

Norges flagga Sveriges flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga

produkter och lager

William Karlsson

Phone: +46 - 571 - 101 82
william@koppommaskin.com
E-mail to William

verkstad

Göran Johansson

Cell: +46 - 70 - 815 35 00
goran@koppommaskin.com
E-mail to Göran

verkstad

Håkan Johansson

Cell: +46 - 72 - 551 40 23

verkstad

Peter Andersson

verkstad

Lars Borg

EL / IT

Viktor Johansson

viktor@koppommaskin.com
E-mail to Viktor

EL

Victor Ström

victor.strom@koppommaskin.com
Maila Victor

lager och maskinförare

Pär Johansson

LAGER

Mark Magleo

Cell: +46 - 70 - 286 12 21

LAGER och maskinförare

Göran Uppvall

Phone: +46 - 571 - 101 81
Cell: +46 - 70 - 648 01 81
goran.u@koppommaskin.com
E-mail to Göran

LAGER

Hans Engström

LAGER

Anders Jansson

LAGER

Henrik Nilsson

LAGER

Thomas Lilja

Tel: +46 (0) 72-570 55 93

DEMONTERING OCH DÄCKOMLÄGGNING

Stefan Nilsson

DISMANTLING

Julius Lindeberg

DISMANTLING

Marcus Augustsson

tvätt maskiner

Christer Danielsson

lokalvård

Katarzyna Wesolowska

Open 7:00 AM - 4:00 PM
MONDAY - FRIDAY

Koppom Maskin AB
+46 (0)571 210 00

DOWNLOAD