Se ALLa medarbetare

Kontakta oss

Koppom Maskin AB
Hålvägen 1
673 92 Charlottenberg

0571-210 00
info@koppommaskin.com

International

Machine sales, Export

Försäljning- och inköp maskiner, VD

Tommy Jorälv

Tel: +46 (0) 571-210 06
Mob: +46 (0) 70-642 50 48
tommy@koppommaskin.com
Maila Tommy

Sveriges flagga

Försäljning- och inköp maskiner, VD

Oskar Jorälv

Tel: +46 (0) 571-101 90
Mob: +46 (0) 70-563 01 60
oskar@koppommaskin.com
Maila Oskar

Sveriges flagga Norges flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga

RESERVDELSFÖRSÄLJARE

Gustav Bjurdamm

Tel: +46 (0) 571-101 99
Mob: +46 (0) 70-958 86 73
gustav@koppommaskin.com
Maila Gustav

Sveriges flagga Norges flagga Danmarks flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga Tysklands flagga

rESERVDELSFÖRSÄLJARE

Senad Kovacevic

Tel: +46 (0) 571-101 84
Mob: +46 (0) 70-374 20 03
senad@koppommaskin.com
Maila Senad

Bosnien och Hercegovinas flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga Kroatiens flagga Makedoniens flagga Norges flagga Serbiens flagga Sveriges flagga Tysklands flagga

rESERVDELSFÖRSÄLJARE

Jon Andersson

Tel: +46 (0) 571-101 86
Mob: +46 (0) 70-255 78 37
jon@koppommaskin.com
Maila Jon

Sveriges flagga Norges flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga

rESERVDELSFÖRSÄLJARE

Johan Norell

Tel: +46 (0) 571-101 85
Mob: +46 (0) 70-226 12 70
johan@koppommaskin.com
Maila Johan

Sveriges flagga Norges flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga

rESERVDELSFÖRSÄLJARE

Poland/Polska
Eugeniusz Wesolowski

Tel: +46 (0) 76-787 13 50
genek@koppommaskin.com
Maila Genek

Polens flagga

band/kedjeförsäljning och produktutveckling

Amund Skoglund

Tel: +46 (0) 571-101 60
Mob: +46 (0) 73-422 70 54
amund@koppommaskin.com
Maila Amund

Norges flagga Sveriges flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga

Maskin- och band/Kedje -försäljning

Ola Kalenius

Tel: +46 (0) 571-101 68
Mob: +46 (0) 70-256 57 20
ola@koppommaskin.com
Maila Ola

Sveriges flagga Norges flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga

Ekonomiansvarig

Linda Jorälv

Tel: +46 (0) 571-101 65
linda@koppommaskin.com
Maila Linda

Sveriges flagga Norges flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga

Administration och kundreskontra

Jenny Kalenius

Tel: +46 (0) 571-101 67
jenny@koppommaskin.com
Maila Jenny

Sveriges flagga Norges flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga

Maskintransporter, Personalansvarig m.m

Henrik Florin

Tel: +46 (0) 571-101 66
Mob: +46 (0) 73-812 15 04
henrik@koppommaskin.com
Maila Henrik

Norges flagga Sveriges flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga

Machine sales, Export

Ryssland/Russia

Sergey Kirillov

www.koppommaskin.ru
E-mail Sergey
Tel: +78 12 96 99 577

Poland/Polska

Eugeniusz ”Genek” Wesolowski

E-mail Eugeniusz
Tel: 0046 76 787 13 50

Tyskland/Deutschland

Georg Keis

E-mail Georg
Tel: 0049 17 09 94 42 35

Slovakia/Czech Republic

Dušan Kravárik

E-mail Dusan
Tel: 00421 902 902 073

Portugal

Celfor Iberica LDA

E-mail David
Tel: +351 914274979

Öffnungszeiten 07 - 16 Uhr
Montag - Freitag

Koppom Maskin AB
+46 (0)571 210 00

DOWNLOAD