Försäljning maskiner, inköp

Tommy Jorälv

Tel: +46 (0) 571-210 06
Mob: +46 (0) 70-642 50 48
tommy@koppommaskin.com
Maila Tommy

Sveriges flagga

Oskar Jorälv

Tel: +46 (0) 571-101 90
Mob: +46 (0) 70-563 01 60
oskar@koppommaskin.com
Maila Oskar

Sveriges flagga Norges flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga

Försäljning reservdelar

Gustav Bjurdamm

Tel: +46 (0) 571-101 99
Mob: +46 (0) 70-958 86 73
gustav@koppommaskin.com
Maila Gustav

Sveriges flagga Norges flagga Danmarks flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga Tysklands flagga

Senad Kovacevic

Tel: +46 (0) 571-101 84
Mob: +46 (0) 70-374 20 03
senad@koppommaskin.com
Maila Senad

Bosnien och Hercegovinas flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga Kroatiens flagga Makedoniens flagga Norges flagga Serbiens flagga Sveriges flagga Tysklands flagga

Thomas Lilja

Tel: +46 (0) 571-101 85
Mob: +46 (0) 72-570 55 93
thomas@koppommaskin.com
Maila Thomas

Sveriges flagga Norges flagga Danmarks flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga

Jon Andersson

Tel: +46 (0) 571-101 86
Mob: +46 (0) 70-255 78 37
jon@koppommaskin.com
Maila Jon

Sveriges flagga Norges flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga

Poland/Polska
Eugeniusz Wesolowski

Tel: +46 (0) 76-787 13 50
genek@koppommaskin.com
Maila Genek

Polens flagga Sveriges flagga

Produktutveckling & maskinförsäljning

Amund Skoglund

Tel: +46 (0) 571-101 60
Mob: +46 (0) 73-422 70 54
amund@koppommaskin.com
Maila Amund

Norges flagga Sveriges flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga

Sofia Dahlborg

Tel: +46 (0) 571-21 000
Mob: +46 (0) 70-31 01 602
sofia@koppommaskin.com
Maila Sofia

Sveriges flagga Norges flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga

Ekonomi & Administration

Linda Jorälv

Tel: +46 (0) 571-101 65
linda@koppommaskin.com
Maila Linda

Sveriges flagga Norges flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga

Jenny Kalenius

Tel: +46 (0) 571-101 67
jenny@koppommaskin.com
Maila Jenny

Sveriges flagga Norges flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga


Henrik Florin 

Tel: +46 (0) 571-101 66
henrik@koppommaskin.com
Maila Henrik

Norges flagga Sveriges flagga Usas flaggaStorbritanniens flagga

Verkstad

Göran Johansson

Mob: +46 (0) 76-815 35 00
goran@koppommaskin.com
Maila Göran

Håkan Johansson

Tel: +46 (0) 72-551 40 23

Pär Johansson

Peter Andersson

Lars Borg

Viktor Johansson

viktor@koppommaskin.com
Maila Viktor

Victor Ström

Lager

William Karlsson

Tel: +46 (0) 571-101 82
william@koppommaskin.com
Maila William

Mark Magleo

Tel: +46 (0) 70 286 12 21

Göran Uppvall

Tel: +46 (0) 571-101 81
Mob: +46 (0) 70-648 01 81
goran.u@koppommaskin.com
Maila Göran

Hans Engström

Anders Jansson

Henrik Nilsson

Maskindemontering

Stefan Nilsson

Julius Lindeberg

Tvätt av maskiner / Lokalvård

Christer Danielsson

Katarzyna Wesolowska

Sebastian Gustavsson

Machine sales, Export

Ryssland/Russia

Sergey Kirillov

www.koppommaskin.ru
E-mail Sergey
Tel: +78 12 96 99 577

Poland/Polska

Eugeniusz ”Genek” Wesolowski

E-mail Eugeniusz
Tel: 0046 76 787 13 50

Tyskland/Deutschland

Georg Keis

E-mail Georg
Tel: 0049 17 09 94 42 35

Slovakia/Czech Republic

Dušan Kravárik

E-mail Dusan
Tel: 00421 902 902 073

Portugal

Celfor Iberica LDA

E-mail David
Tel: +351 914274979

Öppet 07:00 – 16:00
Måndag – Fredag

Koppom Maskin AB
+46 (0)571 210 00

DOWNLOAD